Mamak Belediyesi hentbolda evinde mutlu

Hentbol Erkekler Süper Ligi 8.Hafta açılış maçında Mamak Belediyesi Spor Kulübü evinde konuk ettiği Nilüfer Belediyespor’u 33-27 mağlup ederek önemli bir galibiyet aldı.

Hentbol Erkekler Süper Ligi 8.Hafta açılış maçında Mamak Belediyesi Spor Kulübü evinde konuk ettiği Nilüfer Belediyespor’u 33-27 mağlup ederek önemli bir galibiyet aldı. Başak Gençlik ve Spor Merkezi’nde oynanan maçta Yeşil-Beyazlılardan Mikail Yıldırım, Resul Kağan Çağıl, Volkan Çalışkan toplam 18 golle ile skora en çok katkı veren oyuncular oldu. Ligin önemli ekiplerden biri olan Nilüfer Belediyespor maçından galibiyet ile ayrılan Başkent temsilcimiz önemli iki puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Güçlü bir ekibi mağlup ettik

Maça boyunca etkili bir oyun sergilediklerini ifade eden Mamak GSK Hentbol Takımı Baş Antrenörü Antrenörü İdris Tan, “ligin güçlü ekiplerinden biri olan Nilüfer Belediyespor’u etkili oyunumuz ile mağlup etmeyi başardık. Amacımız bu sistemli oyunu yıl sonuna kadar götürerek önemli bir başarı elde etmek. Tüm sporcularımızı ve teknik ekibimizi aldığımız galibiyetten dolayı tebrik ediyorum” dedi.

SPOR 22.11.2021 11:31:00 0
Anahtar Kelimeler: Mamak Belediyesi hentbolda evinde mutlu