MHP Kırıkkale, kahvaltıda buluştu

İl Başkanlığı görevine yeni atanan Av. Murat Abalı ve partililerle düzenlenen kahvaltıya Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk de katıldı

SİYASET

SİYASET Haberleri

KIRIKKALE (üçüncüsayfahaber) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk; Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu “Yesevi Ocağından Ülkü Ocaklarına” programı ve çok sayıda taziye ile ziyaretlerde bulundu, İl Başkanlığı görevine yeni atanan Av. Murat Abalı ve partililerle kahvaltıda buluştu. 
Görevine yeni başlayan İlçe Başkanları ile yeni yönetimlerin partililerle buluştuğu programda Öztürk; bir konuşma yaptı. 
Görevine yeni başlayan il ve ilçe yönetimlerinde Kırıkkale’de bölgesel temsile azami ölçüde özen gösterildiğini, yönetimlerde Kırıkkale’ye ekmeğinin peşine düşerek başka illerden gelenlerin de yer aldığını ve bu kapsamda başarılı listeler oluşturulduğunu ldirdi.
KIRIKKALE’YE ÇOK BSÜYÜK HİZMETL ÇIKAACA
MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, şunlarıı söyledi:
“Bu sabah burada bulunan tüm ülküdaşlarımız ve gönüldaşlarımızın gözlerindeki umut ve heyecan bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Buradan, bu büyük birlik ve beraberlikten; Kırıkkale’ye çok büyük hizmetler çıkacaktır. 
Cumhur İttifakı’nı Kırıkkale’de birinci yapmak; hem Liderimize vereceğimiz en büyük ve en kıymetli sonuç, hem de Türkiye’nin güçlü geleceğine sunduğumuz en başarılı katkı olacaktır. Bu bilinçle bugünden tezi yok; her birimiz üzerimizdeki bu önemli görevin bilinciyle gece-gündüz demeden çalışacağımıza inanıyorum. 
Abi, kardeş, dayı, emmi, yenge, bacı hep birlikte el ele, gönül gönüle Cumhur İttiffakı’nın gücü için koşturacağız. Kazanan Kırıkkale, kazanan Türkiye olacaktır. Hepimizin yolu da bahtı da açık olsun, Allah yar ve yardımcımız olsun. MHP’nin Kırıkkale’deki güçlü varlığı, her geçen gün daha da artarak hissedilecektir.”

SİYASET 24.01.2022 23:05:00 0
Anahtar Kelimeler: Kırıkkale kahvaltıda buluştu

YAZARLAR