MHP'li Özarslan'dan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'a ziyaret

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, bugün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'na bir ziyaret gerçekleştirdi

ANKARA (üçüncüsayfahaber) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, bugün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'na bir ziyaret gerçekleştirdi ve Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ile görüştü.

Ziyarette "Ülkü Dolu" sohbetin ana ekseninde ziyarette gündem, Türk Dünyası'ndaki gelişmeler ve özellikle yeni adıyla Türk Devletleri Teşkilatı'nın İstanbul Zirvesi oldu. Ziyarette Özarslan ile Yıldırım; 2040 Türk Dünyası Vizyonu'nun Türk Gençliği'ne yansıması üzerinde fikir teatisinde de bulundu.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, ziyaretiyle ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı paylaşımında "Büyük Ülkü Davası'nın çelik çekirdeği, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nı ziyaret ettim. Nazik misafirperverlikleri ve 'Ülkü dolu' sohbetleri için Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım'a ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederim. Vazgeçilmez yeminle var olsun Teşkilat." dedi.

SİYASET 22.11.2021 16:15:00 0