"Öğrencilerin gözünde öğretmen, ana ve baba kadar değerli ve kutsal"

Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı ve İş İnsanı Mustafa Kılınç, Öğretmenler Günü mesajı yayınladı.

MALATYA (üçüncüsayfahaber) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı ve İş İnsanı Mustafa Kılınç, Öğretmenler Günü mesajında, öğrencilerin gözünde kendilerini geleceğe hazırlayan öğretmenin, ana ve baba kadar değerli ve kutsal olduğunu bildirdi. 

MHP Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı ve İş İnsanı Mustafa Kılınç'ın Öğretmenler Günü mesajı şöyle:
"Öğrencilerinin gözünde de kendilerini geleceğe hazırlayan öğretmen, ana ve baba kadar değerlidir, kutsaldır. Tabi ki, her nimetin bir külfeti vardır kaidesince bu durum öğretmenlerimize, çok özel ve büyük bir sorumluluk da yüklemektedir.
Bu sorumluluk; geleceğimizin bizatihi kendisi olan çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş donanımlarla bezerken, en zor koşullarda dahi, ülkesine ve milletine olan bağlılık ve hizmet anlayışında kopmadan, erdemli, hoşgörü sahibi, fedakar ve insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamayı gerektirmektedir.

Bu vesileyle, başta Başöğretmenimiz Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan tüm öğretmenlerimi rahmetle ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü, içtenlikle kutluyor ve aile bireyleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum."

GÜNDEM 23.11.2021 23:50:00 0