Öğretmenler Günü'nde duygulandıran kutlama

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy'un Öğretmenler Gününü Lider Devlet Bahçeli gül, öğrencileri ise Ülkücü şehidimiz Fırat'la kutladılar.

ANKARA (üçüncüsayfahaber) - MHP Genel Başkan Başdanışmanı, 25. ve 26. Dönem MHP Osmaniye Milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy'un Öğretmenler Gününü Lider Devlet Bahçeli gül, öğrencileri ise Ülkücü şehidimiz Fırat'la kutladılar.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Prof. Dr. Ersoy, duygularını ifâde etmek için kelimelerin kifayetsiz olduğu günlerden birisini yaşadığını belirterek, "Emrinde olmaktan gurur duyduğum Liderim Sn. Devlet Bahçeli öğretmenler günümüzü gül, öğrencilerimiz de şehidimiz Fırat'ımızla kutladılar" dedi..

MHP Genel Başkan Başdanışmanı, 25. ve 26. Dönem MHP Osmaniye Milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy'un açıklaması şöyle:

ÖĞRETMEYE ÇALIŞIRKEN ÖĞRENDİĞİMİZ ÇOK ŞEY OLDU

"Duygularımızı ifâde etmek için kelimelerin kifayetsiz olduğu günlerden birisini yaşıyorum.
Emrinde olmaktan gurur duyduğum Liderim Sn. Devlet Bahçeli öğretmenler günümüzü gül, öğrencilerimiz de şehidimiz Fırat'ımızla kutladılar.
Meslek hayatımızın ilk gününden bugüne kadar, ülkemizin geleceğini millî bir şuurla inşâ edeceklerine inandığımız milletimizin evlatları ile olmaktan daima heyecan ve huzur duyduk. Öğretmeye çalışırken öğrendiğimiz çok şey oldu. 
Tıpkı Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli ile yol yürürken ki gibi. Heyecânımızı daima milletimiz için, Devletimiz için diri tutup, bu kutsal yolda harcama gayret ve azminde olacağız.
ŞEHİT ÖĞRETMENLERİ YADETTİ

Bu vesile ile bir kez daha; Şanlı Bayrağımızın dalgalandığı vatanımızın her köşesinde, namertten, hainden, çekinmeyip, kalleş pusulara aldırmayıp can verip toprakla buluşan başta Şehit Aybüke Yalçın öğretmenimizden, Fırat Yılmaz Çakıroğluna şehadete eren bütün öğretmenlerimizi rahmetle, saygıyla, minnette yâd ediyorum.
Bu mübarek görevi ifâ eden tüm öğretmen arkadaşlarımın “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyorum.
Allah sağlıklı, huzurlu nice günler görmeyi nasip etsin. Ayrıca tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın yetişmesinde, okumasında şuurlu bir fedâkarlıkla katkı sunan anne ve babalarına da saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. 
Allah sağlıklı, huzurlu nice günler görmeyi nasip etsin."

GÜNDEM 24.11.2021 23:54:00 0
Anahtar Kelimeler: Öğretmenler ' duygulandıran kutlama