Öğretmenler Gününü öğretmenler odasında kutladılar

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Özdemir ve Türk Eğitim-Sen 1 No'lu  Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Öğretmenler Gününü Seymen İlkokulu'nda Öğretmenler Odasında kutladılar.

KOCAELİ (üçüncüsayfahaber) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Özdemir ve Türk Eğitim-Sen 1 No'lu  Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Öğretmenler Gününü Seymen İlkokulu'nda Öğretmenler Odasında kutladılar.
Öğretmenler günü kutlamasında söz alan MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt; şunları söyledi:

"Kıymetli öğretmenlerim sizlerin bir kardeşiniz, dostunuz olarak buraya gelip sizlerle birlikte bu anlamlı günde bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sınıflarında öğrencileri ile başbaşa kaldıklarında, kirasını nasıl ödeyeceğini, nasıl geçineceğini, borç yükünün altından nasıl kalkacağını düşünen, kaygıları ile korkuları arasına sıkışan bir öğretmenin verimli olması, kendisinden beklenen faydayı gösterebilmesi mümkün değildir.

Öğretmenlerimiz huzurluysa evlatlarımız da huzurlu olacaktır. Bu gerçeği artık hepimizin görmesi ve elimizden gelenin fazlasını yapmamız şarttır. Ben bu düşüncelerle hepinizin öğretmenler gününü tekrar kutluyor, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum."

GÜNDEM 24.11.2021 16:03:00 0