Ülkücü Şehit Dursun Önkuzu Gazi Üniversitesi'nde dualarla anıldı

Ülkücü Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu'nun anısına şehadetinin 51. sene-i devriyesinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Ülkücüleri tarafından bir anma programı düzenlendi.

ANKARA (üçüncüsayfahaber) - Hainlerle mücadele ederken gençliğinin baharında işkencelerle şehit edilen Ülkücü Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu'nun anısına şehadetinin 51. sene-i devriyesinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Ülkücüleri tarafından bir anma programı düzenlendi.

Ülkücü Şehidimiz Ertuğrul Dursun Önkuzu’nun şehadetinin yıl dönümü vesilesiyle Gazi Üniversitesi Teşkilatı'nının gerçekleştirdiği anma programına  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Bey ile katıldık.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mimar Kemaleddin Konferans Salonu'nda düzenlenenÖnkuzu’yu anma programında konuşan Genel Başkan Yıldırım, Ertuğrul Dursun Önkuzu'yu minnet, şükran ve dualarla andığını söyledi.

Düzenlenen programda Dsman Öztunç, Rahman Safa, Kaya Kuzucu ve Behzat Çiçek de söyledikleri eserlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattılar.

GÜNDEM 23.11.2021 21:10:00 0