Ramazan DURMUŞ / GELDE YAZMA


Unutma asil Türk milleti!

Terörist Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları ile iştahlanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun miting kararı alması ve önceliği de Mersin'e vermesinin alemeti farikasına biraz değinelim.


Unutma ey milletim! Kılıçdaroğlu, neden Mersin dedi?

Terörist Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları ile iştahlanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun miting kararı alması ve önceliği de Mersin'e vermesinin alemeti farikasına biraz değinelim.

Cezaevinde bulunsa da her daim etrafına talimatlar yağdıran Demirtaş'ın son çağrısına bir bakalım:

Terörist Demirtaş diyor ki;

"Hiç değilse Meclis'te temsil edilen muhalefet partilerinin genel başkanlarının, ortak bir basın toplantısıyla hükümeti istifaya çağırmalarının ve yedi bölgede yedi ortak miting yaparak halkla birlikte derhal seçim istemelerinin önünde bir engel mi var? Bugün değilse ne zaman?"

Kılıçdaroğlu, durur mu talimatı şak diye yerine getiriyor:

"Ey Şahıs, ey ucube rejim, ey yarı cahil kadrolar, ey bu ucube koalisyonun dilini yutmuş küçük ortağı, bellidir ki sizde akıl galip gelmeyecek. Anayasamızın bize tanıdığı hakları kullanarak, milletimizin sesini dinlemek üzere, “Haydi Meydana” diyorum. İlk mitingimiz Mersin’de!"

Sabah 09:10, terörist Demirtaş emir veriyor!

Güya namuhalefet partisi lideri Kılıçdaroğlu akşam üzeri 17:59’da çağrıya karşılık veriyor!

Elbette durum gayet açık ve net...

Sahi, bu çağrının geçmişteki Gezi, 6-8 Ekim olayları ve 15 Temmuz Kalkışması gibi Türkiye'mizi teröre, kana ve gözyaşına boğma teşebbüslerinden ne farkı var?

Ey Kılıçdaroğlu, karanlık ellere çanak tutmaktan vaz geç ve "Benim aklım iktidar koltuğu değil Türkiye'dir" de artık!

Terörist Demirtaş'ın da terörist sevici Kılıçdaroğlu'nun da bu mesajlarını asil Türk milletinin unutmamasını önereceğim ama zaten unutmayacaktır!

Demirtaş emretti Kılıçdaroğlu şak diye yaptı işte...

Dövizdeki artışları bahane ederek Ankara'nın emekliler semti Küçütesatlıları gece cadde ve sokaklara indiren Zillet medyası ve kalemşörleri şimdi Kılıçdaroğlu'nun miting çıkışıyla kılıçlarını çektiler...

Şimdi gelelim Mersin işine!

Neden ilk miting Mersin...

Dağda bayırda göz açamayan ne kadar HDPKK sempatizanı varsa yuvalandıkları en önemli üslerden biridir Mersin...

CHP'nin bugünkü yerel iktidarının da mihmandarıdırlar. İP'i, İP'sizi, PKK'sı buluşmuş ve Akdeniz'in incisi güzel Mersin'i Zilletin beceriksizlerini teslim etmiştir. 

Bilirim geçmişte Adana Şakirpaşa Havaalanında uçaklara keleş sıkanlara karşı devlet uyandığında şehirdeki teröristler de Mersin'e sıvışmışlardı. Burada yerel iktidar tamtamları çaldıklarını da elbette herkes biliyor. 

Ancak kim ne derse desin asil Türk milleti, bu oyunlara gelmeyecektir. Çünkü oynanan oyunların farkında ve bu oyunları daha önce defalarca yaşadı... 

Aldatılmaktan bıkarak milli devlete sarılan AKP başka bir yanlışa düşmediği müddetçe de biliyorum ki Zillet hep çıldıracak...Zehirli dilini elbet bir gün bu asil millet kesecektir.

*** 

Gelelim terörist sevici Kemal Kılıçdaroğlu'nun son çağrısına....

"- Yüreğinde bir damla millet sevgisi varsa, erken seçimin kapısını aç!"

Çağrı kime?

"Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben..." diyen Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri sayın Devlet Bahçeli'ye... 

Evet, Kemal Kılıçdaroğlu, sonunda kargayarı da güldürmeyi becerdi asil milletim..

Sahi Kılıçdaroğlu sen "Millet sevgisi"ni bilir misin?

HDPKK ve terörist Demirtaş seviciliğinden ve beceremedikçe çıldırdığın iktidar koltuğundan başka sevgi bilir misin?Kenan Elma
4.12.2021 08:14:23
Demirtaş teröristi de emri dağdan alıyor. O da emri muhataplarına veriyor. Eğer mevcut iktidarı yıkma planları yapmazlarsa dağdakiler tarafından suçlu ilan edilecekler. Dertleri ne devlet, ne millet, ne de milli beka. Bütün çaba mağaradakilere şirin görünmek. Gönlünüze, yüreğinize sağlık.

YAZARLAR